دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کرمانشاه

کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد

تهیه کننده : مهناز لارتی

  راهنمای استفادهClinicalKey ورود به محیط جستجواز طریق آدرس https://clinicalkey.com

در سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه - از طریق لینک clinicalkey

ClinicalKey موتور جستجو و پایگاه اطلاعاتی پزشکی است که مولفه‌های لازم برای تصمیم‌گیری پزشکان، کتابداران پزشکی و متخخصان سلامت را برآورده می‌کند. این پایگاه اطلاعاتی به شرکت الزویر متعلق بوده و به محتوای منتشر شده توسط این شرکت دسترسی دارد.این سرویس سریع، کامل، راحت و قابل اعتماد است.

·         سریع:  ClinicalKey در اسرع وقت به سوالات پزشکی شما پاسخ می‌دهد چرا که همانند یک پزشک می‌اندیشد، این سرویس در همان حالی که شما مشغول تایپ هستید پیشنهادات مناسب را به شما ارائه می‌دهد.

·         کامل:  ClinicalKey به طور مداوم در حال به روز شدن است. از اینرو همواره محتوای جدید و معتبر را برای متخصصانپیشنهاد می‌کند.

·         راحت: چه در کنار بیمار خود و چه در حال حرکت،  ClinicalKey به شما اجازه می‌دهد محتوای پزشکی را در هر حالت یافته و به اشتراک بگذارید.

·         معتبر: در سرتاسر جهان متخخصان پزشکی در تصمیم‌گیری های خود به گزینه‌های الزویر اعتماد داشته و همواره از آن بهره می‌گیرند.

طراحی ClinicalKey در طول ۲ سال و پس از مشورت با بالغ بر ۲۰۰۰ پزشک از سرتاسر جهان انجام شده‌است. هدف این سایت محیا کردن پاسخ‌های پزشکی می‌باشد.

راهنمای استفاده  ClinicalKeyجهت ورود به محیط جستجوی

  جهت استفاده از امکاناتی مانند ذخیره نتایج جستجو، مدیریت پاورپوینت و استفاده از آنها در دفعات تمام متن مدارک، ثبت نام الزامی استثبت نام برای اولین بار در دانشگاه pdf بعدی و نیز دسترسی یا مراکز تحقیقاتی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گیرد.